Gayrettepe Emlak

Gayrettepe Bölge Uzmanı, Özkan ÖZEL

1978 İstanbul doğumluyum. Orta ve lise öğrenimimi İstanbul Erkek Lisesi’nde tamamladım. Üniversite eğitimimi ise Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Ekonomi bölümünde gerçekleştirdim.

14 yıl yerli ve uluslararası firmalarda satış, pazarlama departmanlarında çalıştıktan sonra 2019 yılında emlak danışmanlığı sektöründe çalışmaya başladım.

Şubat 2020’de Beşiktaş Gayrettepe bölgesinde başladığım emlakçılık faaliyetlerime,

Kasım 2023 itibariyle Beşiktaş genelinde üst segment ticari ve konut gayrimenkullere odaklanarak uzman ekibimle devam ediyoruz.

“İnsanlara ne istediklerini sorsaydım daha hızlı koşan at üretirdim. -Henry FORD”


Neden Bizimle Çalışmalısınız.

  Emlakçılık mesleğimi profesyonel seviyede tek meslek olarak sürdürüyorum. Tüm enerjimi, birikimimi, mesaimi sadece Beşiktaş ilçesine odaklıyorum.

  Haftada 90 saat Beşiktaş'ta üst segment gayrimenkullerin bulunduğu hedef bölgelerde esnaf, resmi kurumlar, bina yöneticileri, bina görevlileri ve mülk sahipleriyle zaman geçiriyorum.

  Uluslararası güncel emlak, satış, pazarlama literatürünü yakından takip ediyorum ve çalışmalarımı sürekli optimize ediyorum.

  Ekonomi, psikoloji, sosyoloji, satış, pazarlama alanlarındaki nitelikli birikimimi sürekli güncel tutuyorum.

  Hizmet verdiğim tüm portföylerde alıcı ve satıcıdan tam hizmet puanı geri dönüşü alıyorum.

  İngilizce ve Türkçe hazırlanmış 18 ayrı nitelikli web sitemizle Beşiktaş genelinde geniş coğrafyada hedef alıcı kitlesine ulaşmayı hedefliyoruz.

  Ülke bazlı hazırlanmış web sitelerimizle hali hazırda 6 ayrı ülkede hedef alıcı kitlesine ulaşma çalışmalarımızı yapıyoruz.

  Başta Instagram olmak üzere dijital pazarlama portallarında, dijital pazarlama algoritmasıyla uyumlu nitelikli ve hedef odaklı pazarlama çalışmaları yaparak her ay 22.500+ hedef kitleye ulaşıyoruz.

  Türkiye ve farklı ülkelerde, farklı iş kollarında faaliyet gösteren ve belli başarı seviyesine ulaşmış yerli ve yabancı 18.500+ profesyonel iş insanına her ay toplu mail paylaşımı yaparak portföylerimizi tanıtıyoruz.

  İstanbul ve Türkiye genelinde 4.250'yi aşkın profesyonel emlak danışmanı network ağımı sürekli geliştiriyorum ve tek yetkili çalıştığım portföylerimizi onlarla paylaşıyorum.

  Yurtdışında 3.000'i aşkın profesyonel emlakçı meslektaşımla uygun içerikli portföylerimizi paylaşıyorum.

  Yurtdışı alıcılarla çalışan 40'i aşkın acenteyle sürekli portföy paylaşımı yapıyorum.

Gayrimenkulünüzü

Nasıl Satıyorum...

Gayrimenkul sektöründe değer üretmeyi ve yüksek müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Bu amaçla dijital pazarlama, ekip organizasyonumuz, ulusal ve uluslararası pazarlama ağımızı sürekli geliştiriyoruz.

İlk önce siz bilin

Yeni güncel fırsat ilanlarımız için email listemize kayıt olun.